Spordibaaride kultuur maailmas

Spordibaarid on kogu maailmas alustanud omalaadi kultuuri, mis ühendab kogu maailma spordifänne ning muudab spordile kaasa elamise veel huvitavamaks ja põnevamaks. Kuna Eestis on spordibaarid suhteliselt uus nähtus, siis ei tea paljud, mida neis baarides tehakse ja kellele need on mõeldud.

Selgitame – need on tavalised baarid või pubid, milles on võimalik vaadate erinevaid spordimänge (tihti on neis palju ekraane), sõlmida mängude peale kihlvedusid ning nautida häid suupisteid ja jooke. Päris ilma õlleta ei vaadata sporti vist küll kusagil maailmas.

Spordibaarid Optibet on üldiselt väga maitsekalt ja moodsalt kujundatud – nii, et igal spordifännil oleks soov sinna naasta ning spordimänge ainult seal vaadata. Näiteks Olympic Casino loodud spordibaarid asuvad tihti kasiino juures ning annavad lisaks spordimängudele kaasa elamisele võimaluse vaheaegadel proovida õnne blackjacki või mõne mänguautomaadiga. Kõigi spordibaaride suurim uhkus on võimalus näidata mõne kuulsuse autogrammiga kaunistatud spordieset, olgu see siis hokilitter, korvpallipall või jalgpalluri särk.

Pisut ka spordibaaride ajaloost. Praegu toimub vaidlus selle üle, millisel spordibaaril on õigus kutsuda end maailma esimeseks. Ühe ajalugu ulatub väidetavalt juba möödunud sajandi kaehkümnendatesse, teise oma kaheksakümnendatesse. Kuna see vaidlus käib juba aastaid, siis vist kokkuleppeni ei jõutagi. Jääb üle vaid rõõmu tunda selle üle, et sellised baarid üha arenevad ning muutuvad kõigile järjest kättesaadavamaks.

Kuidas spordibaaris panuseid teha?

Kui see kirjutis tekitas teis huvi, siis on selge, et sooviksite mõnda spordibaari ka ise külastada ning kasvõi ühe panuse teha. Oma panuse võib teha selle hetkeni, mil mäng on alanud. Et teada, kui suurt summat on võimalik võita, korrutage vastav koefitsient oma panusega, mille olete mängu pannud.

Spordibaari leidmiseks kasutage internetiotsingut või küsige sõbralt ning kindlasti leiategi nii kõige parema koha spordimängudele kaasa elamiseks.