Tere tulemast saidile, mis on pühendatud töötervishoiule! Tegu on teemaga, mis puudutab pea kõiki tööandjaid ja töötajaid, sest tänapäeval väärtustatakse tööohutust ning tervist väga kõrgelt. Eestis on pärast Euroopa Liiduga liitumist hakatud veelgi rohkem pöörama tähelepanu teemadele, mis puudutavad tööalast tervishoidu. Seega, proovi läbi lugeda võimalikult palju artikleid, kuna need võivad ka sinu töövaldkonda lähedalt puudutada.

Tootervishoid.ee hoiab käsi pulsil kõikidel töötervishoiuga seotud teemadel. Jälgime jooksvalt seadusandluste muutust ja anname nendest kindlasti oma lugejatele võimalikult ruttu teada. Lisaks sellele teeme sisukaid artikleid, mis informeerivad kõiki lugejaid sellest, kuidas ja miks on erinevad töötervishoiuga seotud meetmeid ning rakendusplaane loodud.

Tervis on meie kõige kallim vara, mistõttu ei tohiks seda ka tööpostil ära unustada. Igapäevane keskendumine töötervise temaatikale võib muutuda liigseks, kui sinu näol pole just tegu vastava eriala eksperdiga. Vaatamata sellele tasuks vähemalt kord kuus Tootervishoid.ee portaali tagasi tulla, et uurida, kas vahepeal on valdkonnas olulisi muudatusi toimunud. Samuti on see mõistlik plaan, kuna avaldame regulaarselt huvitavaid artikleid ka tööohutuse teemade kohta laiemalt. Tervishoid ja töö peaksid käima käsikäes, mitte olema teineteisest sõltumatud teemad – see on kohe kindlasti üks meie saidi vankumatuid motosid!

Kui sul juhtub olema konkreetseid küsimusi töötervishoidu puudutavate teemade kohta, siis soovitame julgelt lisada oma küsimusi ja mõtteid kommentaaridesse. Niiviisi saavad kaaslugejad samuti mõelda oluliste küsimuste ja paradokside peale, mis võivad selles põnevas, ent mõnikord keerukas erialas ette tulla.

Ja kui sinu töökaaslaste hulgas on inimesi, kes on huvitatud töötervishoiu teemadest, siis anna meie portaalist nendelegi teada. Jagamine on hoolimine! Seda eriti teemade puhul, mis puudutavad otseselt tervist ja inimeste heaolu.