Mäng Planet of the Apes online

Varem ei olnud ma suurem asi mänguautomaatide austaja, kuid viimasel ajal on välja lastud päris ägedaid mänge, mis kasutavad ära rohkem digiajastu ja arvutigraafika rohkeid võimalusi kui eales varem ja pakuvad mängijatele varasemast palju võimsamaid elamusi.

Planet of the Apes kirjeldus

Planet of the Apes (mänguautomaadid) on mängufirma NetEnt viimaseid üllitisi ning koostöös stuudioga 20th Century Fox on hakkama saadud paeluva slotimänguga, kus kasutatakse ka filmide originaalmaterjale ja kogu seikluslik lugu on toodud mängijatele palju lähemale. Mäng põhineb kahel Ahvide Planeedi filmil: “Rise of the Planet of the Apes” ning “Dawn of the Planet of the Apes”, kus kogu loo läbivaks peategelaseks on filmist tuntud ahvide armee juht Caesar.

Mäng jaguneb kaheks mängualaks “Rise” ja “Dawn”, kummalgi 5 rullikut, 3 rida ja 20 võidurida. Lisaks Rise ja Dawn tasuta lisakeerutused, boonussümbolid, Scatter sümbolid, Wild asendajad, komplekteeritud Wild lisa, Dual lisa ja Rise ning Dawn boonuslisad. Seega on igasuguseid eriboonuseid selles värvikas mängus küllaga ja nende kõigi tundmaõppimine võtab natuke aega. Mänguga tutvumiseks soovitan näiteks mängida mäng Planet of the Apes online tasuta versiooni – seal on kõik samamoodi, nagu raha peale mängus, kuid saab enne panuste tegemist nende lisade ja süsteemidega rahulikult tutvuda.

Mängu boonused

Planet of the Apes filmi – teemalised rullikud, taust ja tegelased, filmiteemaline intro, helid, lisad ja boonused loovad värvika ja elava mängukogemuse. Tooksin siinkohal ära põhiboonuste kirjeldused:

Planet of the Apes Dual Feature
See võib aktiviseeruda ükskõik mis keerutuse ajal. Kui see lisa aktiveeritakse, siis valib mäng välja mõlema mängulaua poole kohta ühe sümboli ning peale rullikute pöörlemist jäävad nähtavale vaid need sümbolid, mille mäng välja valis. Selleks suvaliselt valitud sümboliks ei saa olla ainult Wild ja Scatter sümbolid.

“Rise” ala boonus
Rise mänguala boonuseks on lisamündi võit, mis antakse iga inimese ja ahvi sümboli eest, mis ekraanile püsima jäävad, välja arvatud Scatter sümbol.

“Rise” ala tasuta keerutused
Rise mänguala tasuta keerutuste ajal on aktiveeritud ainult Rise lauapool ja kõik Wild sümbolid, mis sel ajal mängulauale maanduvad, arvestatakse kokku – iga sümbol lisab +1. Viimase keerutuse ajal, kui rullikud on keerutuse lõpetanud, kuid võite veel arvestatud pole, jaotatakse eelnevalt kogutud Wild sümbolid suvaliselt mängulauale ja alles seejärel arvestatakse kokku võidud.

“Dawn” ala boonus
Dawn boonus transformeerib ahvi ja inimese sümboli samaks sümboliks ja ilmneb ainult Dawn alal.

“Dawn” ala tasuta keerutused
Keerutuste ajal on aktiivne ainult Dawn mänguala koos 3 erineva kogumissümboliga, mis aktiveerivad vastavalt vajadusele arvestused: Multiplier, Extra Wild ja Extra Tasuta Spinnid. Kui kogumissümbol maandub mängulauale, lisab see +1.

Kokkuvõtvalt

Mäng Planet of the Apes online paistab teiste mänguautomaatide seast oma graafika, muusika ja lisaboonustega julgelt välja. 96.33% – lise väljamaksega mänguautomaadina on see proovimist täiesti väärt. Vaadake üle ja otsustage ise, aga minu arvates on see üle pika aja üks ägedamaid uusi mänguautomaate, mis välja on tulnud!