Kasiinost teenitud sissetulekud

Iga vähem või rohkem hasartne inimene on kord elus proovinud õnne mõne kasiinomänguga. Eestis pole hasartmängude mängimine kuigi rangelt reglementeeritud, ainus piirang on see, et hasartmängudega võivad tegeleda need, kel vanust vähemalt 21 aastat. Mängijal ei tule mõelda ka võitudelt maksude maksmisele – riik teenib oma hasartmängutulu otse kasiinolt makse kogudes.

Kasiinomängud pole mitte ainult suurepärane viis lõõgastumiseks, vaid ka võimalus väheke lisaraha teenida. Muide, on mitu mängu, mille kohta öeldaksegi, et nendest teenitavade summadga on võimalik endale elatist teenida. See ei tähenda muidugi, et tulekski kohe meeletult raha mängu panna, mistõttu tutvustame allpool mõningaid tingimusi, mida järgides on võitmiseks suuremad võimalused.

1. Määra alati kindlaks oma eelarve ning jää selle juurde. Ükskõik kui suur on kiusatus rohkem raha mängu panna, ei tasu see alati ära ning selle tulemusena võid kasiinost väljuda üdini pettunult.

2. Tuleb mõista, et mängu tulemus pole ettenähtav ning kunagi ei saa olla kindel, kas võidad. Ükskõik, kuidas tahaksid ette näha selle päeva lõpuks teenitavat või kaotatavat rahasummat, tuleb alati leppida saatusega. Kuigi mängijate seas levivad erinevad strateegiad ja taktikad, mille abil proovitakse võite ette näha, ei garanteeri ükski neist teooriatest võitu. Samuti pole võimalik ette näha mänguautomaatide tulemusi, sest need on programmeeritud igal korral töötama juhuslikkuse printsiibi alusel.

3. Sõltumata sellest, kas mängite kasiinos või mõnes internetiportaalis, on paljude mängude puhul võimalik kasutada autoplay-funktsiooni. Kuigi see on väga mugav, sest mängijal pole tarvis endal midagi teha, soovitatatakse seda mitte kasutada, kuna nii on võimalik kogu allesjäänud raha ära kulutada.

4. Üks peamiseid hasartmängude mängimise põhimõtteid on osata õigel ajal lõpetada, et hoiduda raha kaotamisest ning mängust vaid rõõmu tunda. Pidage meeles, et kasiino on meelelahutus, mitte raha teenimise viis.