Book of Ra kutsub Egiptusesse  

Vaevalt teile akna taga valitsev külm tuul alati meeltmööda on. Teil hakkab igav, tõmbate peale pleedi, joote lonksu kuuma teed ning mõtlete: “Millal ometi saabub puhkus! Võiks teha reisi mõnda eksootilisse riiki ning midagi ebatavalist kogeda.”

Ent võtke vabalt, teil polegi tarvis kaua oodata ega kaugele sõita. Seiklus on siinsamas teie ees. Avage brauser või seadke sammud lähimasse kasiinosse!

 

Book of Ra on üks lõbusamaid ning populaarsemaid kasiinomänge. Nagu viitab nimetus, võib arvata, et mänguga on seotud ka iidsed jumalad. Egiptuse mütoloogias on jumalaid hulgi, ent üks neist, kelle poole kõige rohkem pöörduti, oli päikesejumal Ra. Tal polnud kerge elu – pidevalt käis võitlus kaose ning pimeduse jõududega. Ei tea, kas jumalus ise aimabki, et nüüd jumaldavad teda kasiinosõbrad üle kogu maailma.

 

Mäng viib teid ilma lennupiletit ostmata Vana-Egiptusesse ning juba paari minutiga olete te põnevust täis seiklusel aardekütiks kehastunud. Kõige olulisemaks eesmärgiks muutub teile saladusliku ning rikkusi tõotava raamatu leidmine. Seda lugeda polegi tarvis – leidja saab jõukaks igal juhul.

 

Mängu Book of Ra (mänguautomaadid) autorid on hoolitsenud selle eest, et mängija igas mõttes Egiptuse atmosfääri sisse elaks – see jõuab teieni piltide ja sümbolitega läbi silmade ning idamaiste helidega läbi kõrvade. Ajaloo hõng haarab teid kiiresti endasse.

 

Mängust on loodud kaks versiooni: Book of Ra Classic ning Book of Ra Deluxe.

 

Klassikalises mängus on viis rullikut ning üheksa panuseliini, aga Deluxe versioonis on panuseliine kümme. Uuemas versioonis on ka visuaalset poolt arendatud, mida klassikalise mängu sõbrad kindlasti märkavad.

 

Mängu põhimõte on lihtne – vasakult paremale tuleb panuseliinile saada kolm kuni viis ühesugust sümbolit. Raamat on nii boonussümbol kui ka jokker. Kui mängulauale ilmub kolm Ra-raamatut, algab boonusmäng, mille käigus antakse teile kümme tasuta spinni.

 

Mängima hakates leiate mängust nii mõndadgi toredat ning kes teab, vahest tuleb teile appi ka päikesejumal Ra isiklikult.